BİLİM İLE YÜKSELİYORUZ

AVB Biotech ve Global MD Portföy Yönetimi iş birliği çerçevesinde oluşan bir GYSF fonudur. Yüksek potansiyelli orijinal ürün girişim/gelişim fikirlerinin son kullanıcıya ulaşmasını sağlamayı hedeflemektir. GYSF, Orijinal ürün projelerine yatırım yaparak katma değerli ürün gelişimlere destek olup Türkiye’de biyoteknoloji alanın gelişimine katkı sağlamayı ve Sermaye Piyasalarına yeni bir soluk/bakış açısı getirmeyi hedeflemektedir.

YATIRIM PROGRAMI

advanced divider

Biyoteknoloji alanındaki Orijinal ürün gelişim, destekleme ve yatırım programı kapsamında evrensel ve ulusal bilime, ülkenin teknolojik, ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkı sağlaması hedeflenen girişimlerin son kullanıcıya ulaşana kadar ki proseslerinin desteklenmesinin sağlamaktır.

ÜNİVERSİTE İŞ BİRLİĞİ

advanced divider

Üniversiteler ile gerçekleştirilecek olan Orijinal ürün gelişim, destekleme ve yatırım programı çerçevesinde iş birliği sağlanan üniversiteler ve iş birliği programı yakında açıklanacaktır.

AVB BIOTECH

advanced divider

Geliştirdiği “Bağışıklık Sisteminin Kimyasal Tampon Özelliği” adlı teori çerçevesinde “Quantum Sinyali Tedavisi” adlı tedavi yöntemini geliştirdiği Dr Biolyse® cihazı ile hayata geçiren bir Türk Biyoteknoloji şirketidir.

Dinamik İnovasyon Gelişimi

Dinamik ürün gelişimi, pazar başarısına katkı sağlayarak sürdürülebilir ekonomik sistemi oluşturur.  

0
Proje Sayısı
0 K
Downloads
0 %
Başarı Oranı
0 M
Bilimsel Çalışma

ÖDÜLLÜ BİYOTEKNOLOJİ BULUŞU

Geliştirdiğimiz teknoloji ve altında yatan bilim, Teknofest 2021 organizasyonu çerçevesinde düzenlenen İSTANBUL ULUSLARARASI BULUŞ FUARI (ISIF) kapsamında uluslararası birçok buluşun farklı kategorilerdeki değerlendirildiği yarışmada Biyoteknoloji alanında en iyi buluş seçilerek altın madalya kazanmıştır.

Yatırımcı olmak istiyorum

Biyoteknolojik alanda orijinal ürün geliştiren girişimlerin yatırımcısı olarak, gelecek yatırımlarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

Contact

Telefon: (212) 244 55 66

Fax: (216) 759 62 65

2023